Заступник голови Держспецзв’язку Володимир Трофименко відвідав з робочою поїздкою Закарпатське територіальне управління Держспецзв’язку в м.Ужгород.

Під час робочої поїздки Заступник голови Держспецзв’язку поспілкувався з особовим складом, оглянув приміщення та територію  управління.

Також Володимир Трофименко та перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба представили колективу теруправління нового начальника управління Держспецзв’язку в Закарпатській області Петра Маркевича. У вітальному слові Володимир Трофименко побажав новому керівнику невпинного поступу у подальшій роботі на благо українського народу,

а також гідно продовжувати напрацювання попереднього керівника теруправління Володимира Романовського, який протягом 30 років стояв на захисті безпеки області.

Крім того, Володимир Трофименко та Олег Коцюба обговорили питання виділення земельної ділянки під будівництво помешкань для військовослужбовців.

За словами Володимира Трофименка, Закарпатська область стала другою областю, що звернулася до Держспецзв’язку з пропозицією спільно реалізовувати програми Президента України із забезпечення військовослужбовців житлом та задоволення їхніх соціально-побутових потреб.
“Вирішення цього питання зараз – найгостріше і серед першочергових”, – підкреслив він.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА своєю чергою зазначив, що керівництво облдержадміністрації підтримує ініціативи із забезпечення військовослужбовців житлом та покращення їхніх соціально-побутових умов. “Закарпатська ОДА готова взаємодіяти та сприяти реалізації завдань, поставлених перед управлінням Держспецзв’язку в області. Тут повинна бути командна робота, тільки завдяки їй можна досягти мети”, – сказав він.

https://cip.gov.ua/ua/news/zastupnik-golovi-derzhspeczv-yazku-volodimir-trofimenko-predstaviv-kolektivu-teritorialnogo-upravlinnya-derzhspeczv-yazku-v-zakarpatskii-oblasti-novogo-nachalnika-teritorialnogo-upravlinnya