УжНУ підписав угоду про підвійні дипломи з університету Шафарика в Кошице

У четвер, 11 липня, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та керівник кафедри твердої електроніки та інформація про безпеку фізичного факультету Василь Різак згадав робочу службу до Словаччини. Ви побачили місто Кошице, який знайшов один із найпотужніших та найвищих сусідніх країн – Університет Павла Йозефа Шафарика.  

З цим вищі навчальні заклади УжНУ поєднують десятиліття плідної співпраці. Ми також працюємо у фізичній науці, працюючи й ужгородській, і в кошицькій школі фізики – дуже помітні в європейському науковому просторі. Під час роботи одного з чорних спільних проектів і в народі було запропоновано впевнено домовленості щодо академічної співпраці між університетами в спеціальній угоді. Власний договір про розробку програм підрядних дипломів з фізичними особами на професійно-професійному рівні «Магістр» і підписали ректори вишів Володимир Смоланка та Павол Совак.  

Тож відкриваючи вже з 1 вересня наукові студенти-фізики змогли брати участь у програмах і паралельно з дипломом УжНУ отримав диплом європейського зразка. При цьому вони пропонують в кошице мінімум один семестр. Варто побачити, що студенти сплачують звичайний стандарт для проживання в гуртожитку.

Володимир Смоланка також обговорив з ректором Паволом Соваком та проректором із міжнародного співпраці та мобільної сили Сільвії Рубінної перспективи розширення співпраці між університетами в інших формах – спільних участі в міжнародних грантових проектах, що стажують своїх і викладачів, а про практичних питань.

 

Ярослав Світлик, фото автора

https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/uzhnu-pidpysav-ugodu-pro-podviyjni-dyplomy-z-universytetom-shafar.htm